Příběh bez názvu

9. července 2014 v 11:07 | Hana S. |  Příběh

UPOZORNĚNÍ:Tento příběh není podle pravdy

Jednoho krásného dne seděla malá holčička jménem Mia na parapetu od okna a řekla : "Achjo proč já musím být ze sirotčince a nemůžu běhat jako každě dítě venku .,,Koukala z okna ven a jedna malá holčička se na ni podívala ta holčička se jmenovala Bella a jak Bella uviděla Miu zamávala ji.Bella chvíli přemýšlela co je to za budova, pak se jenom podívala jestli to tam není napsáno a bylo a Bella koktavě přečetla že tepr chodila do 3. třídy a čtení jí moc nešlo přečetla S-I-R-O-T-Č-I-N-E-C pak přemýšlela kde to slovo slyšela a najednou si vzpoměla :"Ano to je místo kde se davájí děti které nemájí rodiče. ,, Jak si to řekla tak honem utíkala za maminkou a řekla ji : "Maminko nemůžeme si vzít k sobě tu holčičku ? ,, Maminka odpověděla:"ne nemůžeme ,, . Belle bylo do pláče klekla si na kolena a říkala: " maminko maminko prosím moc ,,. Pak jí maminka vysvětlila že už nové děťátko nechtějí."Dobře maminko,, řekla Bella.
Jak přijeli do své vily tak Bella vyběhla po schodech do svého pokoje a začala plakat. Po asi tak jedné hodině si holčička promnula oči a podívala se kolik ti má vlastně hraček. Potom co si toho všimla chvíly přemýšlela a řekla: "já nějaké hračky dám té holčičce. ,, Vzala hračky kabátek otevřela dveře od domu a najednou přišla maminka a ptala se jí: " Kam jdeš Bello,, holčička polkla a řekla : "jdu do té nové cukrárny si něco dobrého koupit za ty peníze co jsem dostala od babičky. ,, Maminka jenom kývla. Holčička vyběhla zašla pro duhové bombónky pro holčičku a z cukrárny běžela do sirotčince.Vešla do vnitř a za pultem seděla strašidelná paní jmenovala se paní Buchtová. Pak Bella řekla koktavě že byla vyděšená:"do-dobrýden,, paní buchtová odpověděla milím hlasem :"dobrý den malá slečno potřebovala bys něco. ,,
"Ano,, řekla "potřebovala bych něco po té malé holčičce co furt sedí na okně. ,, "Na hoře po schodech,, odpověděla paní.

Pokračování příště...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama